ساخت وبلاگ
تور استانبول
تور لحظه آخرى
تشك طبى
ویزاى کانادا
تور پوکت
تور تایلند
تور کانادا
فروش سايت آماده
خدمات در مراسم شركت خدمات نظافتى آواى شكوه - شماره ثبت 496037

خدمات در مراسم

يكي از مهمترين رويدادهاي زندگي افراد برگزاري يك مراسم خاص است. از جمله : برگزاري جشن تولد ، برگذاري مراسم فوت و تشييع جنازه و… ، برگزاري عروسي ، برگزاري ميهماني ها و…  كه در اين شرايط بخاطر حساسيت به هرچه بهتر انجام شدن آن ، بسيار فكر و ذهن و روح ما را آزرده خواهد كرد. و لحظه اي تفكر به اين موضوع كه اينهمه كار جابجايي وسايل ، چيدمان ميزوصندلي ، آشپزي و پخت و پز ، پذيرايي از مهمانها و…. را چه كسي ميخواهد انجام دهد ؟ ما را بسيار تحت فشار قرار خواهد داد.

اما راه ساده تري هم هست. با مديريت مطلوب شما و استفاده از نيروهاي خدماتي جهت مجالس خود ، حداقل بسياري از كارهاي سنگين و طاقت فرسا انجام خواهد شد و ديگر نيازي نيست شما دغدغه انجام آن را داشته باشيد و مي توانيد به راحتي به ساير فعاليت هاي مهم جهت برگزاري هرچه بهتر مراسم خود برسيد.

شركت نظافتي پاك زيست تهران  با دارا بودن كادري توجيه به تمامي مراسم ها از قبيل : مراسم فوت و تدفين ، مراسم عروسي ، جشن تولد ، عزاداري و هيئات مذهبي و…. آمادگي خود را جهت كمك به شما عزيزان اعلام مي نمايد. ما داراي پرسنلي آموزش ديده ، كاري و زرنگ هستيم و خيالتان را از بابت وظايف محوله راحت خواهيم كرد.برچسب‌ها: ،
[ ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ] [ ۱۱:۵۳:۴۸ ] [ خانم محمدي ]
[ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]