ساخت وبلاگ
تور استانبول
تور لحظه آخرى
تشك طبى
ویزاى کانادا
تور پوکت
تور تایلند
تور کانادا
فروش سايت آماده
خدمات نظافت مجتمع هاي مسكوني شركت خدمات نظافتى آواى شكوه - شماره ثبت 496037

خدمات نظافت مجتمع هاي مسكوني

نظافت ساختمان نوساز ، نظافت ساختمان در حال ساخت ، نظافت مجتمع هاي اداري تجاري  خود را به ما بسپاريد. شركت نظافتي پاك زيست تهران  ، با كادري جوان و كارآمد بهترين سرويس را به شما ارائه خواهد نمود. نيروهاي خدماتي نظافتي ما ، داراي سابقه چندين ساله در نظافت ساختمان هاي نوساز و درحال ساخت ميباشند. همچنين تعداد كثيري از مشتريان ثابت ما مجتمع هاي تجاري و پاساژها هستند كه از عملكرد ما رضايت كامل دارند.

* : ساختمان نوساز ويژگيهاي خاص خودش را دارد. سيمان و گچ روي ديوارها و كف ها ريخته و سفت شده و يا پس از نقاشي قطرات رنگ روي كف سالنها ريخته است كه بايد با دقت هرچه تمام و سرعت بالا تميز شود. موراد بسيار زيادي در تميزكاري ساختمان نوساز وجود دارد كه ما به همه اصول آن مسلط هستيم و شما را از عملكرد بي نظير خود متعجب خواهيم كرد.

* : نظافت مجتمع هاي اداري و تجاري ، در سريعترين زمان قابل انجام است. اين مجتمع ها معمولا مساحت كف زيادي دارند و كار آن بسيار زياد است. نيروها ابتدا بايد كفها را جارو كرده و سپس با طي نخي و آب همه جا را طي زده و تميز كنند. همچنين در صورتي كه نرده ها و راه پله و ديوارها نياز به نظافت داشته باشد با كمال ميل انجام خواهد گرفت. سرويسهاي بهداشتي و… نيز در صورت لزوم نظافت خواهد شد.

به راحتي و با آرامش خيال تمامي كارهاي نظافتي خود را به شركت نظافتي آواي شكوه تهران  بسپاريد . شما فقط نظاره گر عملكرد ما باشيد . ما با بهترين و تميزترين كار رضايت شما را بدست مي آوريم.برچسب‌ها: ،
[ ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ] [ ۱۲:۰۵:۱۶ ] [ خانم محمدي ]
[ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]